De kunstenaars en hun disciplines,

leden van de kunstkring 'De Zeven Torentjes'

  1. Patrick Messens-voorzitter: grafiek (diepdruk en hoogdruk) en schilderen patrick.messens@telenet.be
  2. Ingrid Bouman: schilderen en boetseren  willybonte.ingridbouman@telenet.be

  3. Roos Courtens-bestuur: schilderen, beeldhouwen, poëzie rooscourtens@telenet.be

  4. Rita Dewilde-bestuur: keramiek, schilderen en juwelen  rita-dewilde@skynet.be

  5. Erica De Vlamynck: aquarel & collage erica.de.vlamynck@telenet.be   www.tintenentonen.com

  6. Johan De Vriese: fotografie  johandevriese@hotmail.com www.fotografiejohandevriese.weebly.com

  7. Axel Fabry: ruimtelijk werk en schilderijen axelfabry@telenet.be www.mixart.be/axel_fabry

  8. André Goossens: acryl, olieverf, mixed media, aquarel,iconen  andre.goossens@telenet.be

  9. Martie Hennin-bestuur: glaskunst met keramiek en recuperatiemateriaal, poëzie  martine.hennin@telenet.be

  10. Serge Libert: schilderen in olieverf en acryl, mixed media  a.libertuwvriend@skynet.be

  11. Janneke Neele: papier maché, schilderen  jannekeneele@hotmail.com  www.jann.be

  12. Guido Nowé-bestuur:  keramiek  guido.nowe@skynet.be

  13. Carine Ramon-bestuur: schilderen en mixed media carine.ramon@advalvas.be

  14. Katrien Vandenberghe: schilderen, fresco's, encausting  jvhed@scarlet.be

  15. Viviane Vandenbusche: schilderen in olieverf en gouache vdbv56@hotmail.com

  16. Yvette Vangheluwe: schilderen in acryl cyncys@scarlet.be

  17. Gilbert Verbeerst: metaalassemblages, schilderen  gilbert.verbeerst@telenet.be

  18. Cies Verkest-bestuur: tekenen, schilderen, steendruk en etsen cies.verkest@skynet.be

  19. Lily Viaene-bestuur: letterbeeldhouwen, beeldhouwen, kalligrafie en schilderen lily.viaene@telenet.be

  20. Annie Warnier: schilderen, beeldhouwen  annie.warnier247@gmail.com

  21. Macha Welvaert: schilderen zand en acryl macha.welvaert@telenet.be

  22. Willy De Vlieghere:  medewerker - cultureel tijdschrift  willy.devlieghere@telenet.be